Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Şükrü AVCI 
Personel Şube Müdürü 
 
·       1960 Yılında Artvin’de doğdu.
·       İlk, Orta ve Lise öğrenimini Artvin’de tamamladı.
·       1978 yılında Ege Üniversitesi İşletme Fakültesine girerek 1983 yılında mezun oldu.
·       1980 Yılında öğrenci iken İzmir Orman İşletme Müdürlüğünde Muhasebe Memuru olarak memuriyete başladı. Muhasebede değişik görevlerden sonra Ayniyat Saymanlığı ve Maaş Mutemetliği yaptı.
·       1984-1986 Yıllarında Askerlik görevi için ayrılarak Eğirdir Komando Yedek Subay Okulu’na girdi. Buradan Bolu Komando Tugayına Yedek Subay olarak tayin oldu. Hakkari’de 1 yıl süre ile Yedek Subay olarak görev yaptıktan sonra terhis oldu.
·       1986 yılında İzmir Orman Bölge Müdürlüğünde Askerlik dönüşü yeniden memuriyete başladı.
·       1986-1988 Yıllarında Muhasebeci Yardımcılığı ve Muhasebeciliğe Hazırlama Kurslarını başarı ile bitirdikten sonra 1988 yılına kadar Şef ve Hesap Kontrolörü olarak görev yaptı.
·       1988 yılında önce vekaleten sonra asaleten olmak üzere İzmir Orman Bölge Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü olarak atandı. Bu süre içinde Muhasebeci ve Yardımcılığa hazırlama eğitimlerinde eğitici olarak görev aldı. Yeniden yapılanma sonucunda 2012 yılında İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü görevine atandı.
·       2014 yılında Denizli Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü görevine atandı ve halen bu görevi sürdürmektedir.
·       Evli ve 2 çocuk babasıdır.